Jdi na obsah Jdi na menu
 


Archív novinek 2017

             

                                                           

                  vanocni-prani1.jpg 

                                                           heart

V pátek 24.11.2017 nám byla potvrzena březost u naší feny Katrishy. Můžeme se těšit na štěňátka plánovaného vrhu B. Krycího psa jsme pečlivě vybírali a volba padla na Rakouského, chovného  německého špice původního typu s tmavým zbarvením. Zahraničním krytím jsme zachovali myšlenku naší Ch.s. a to oživovat chov německých špiců/keeshondů v ČR nepříbuznou krví a přibližovat se původnímu typu německých špiců. Oba rodiče vrhu B jsou zdravotně vyšetření s negativními výsledky.Úspěšní na výstavách s vyrovnanou povahou, kterou předpokládáme u štěňátek. Budou nositeli zajímavého rodokmenu a proto velkým potenciálem do chovu.

                     oznameni-o-kryti-21.jpg

                                                   heart

 Všestrannost plemene německý vlčí špic/keeshond je nejvíc patrná na odchovaném pejsku JCh .Archie Kalich osudu.Pejsek výborně zapadl do generačně velké rodiny s velmi malými dětmi,stal se kamarádem dětí a hlídačem celé rodiny.Archie je úspěšný na výstavách kde se skvěle předvádí a získává vysoké hodnocení.S majitelkou Mirkou se rozhodli získávat zkušenosti i na cvičáku v jejich místní kynologické organizaci.Německý vlčí špic/keeshond je skvělý rodinný pes.Vše co děláte rádi on bude s Vámi dělat jěště raději.Více fotografií v nové složce Archie na cvičáku.

                     archie-na-cvicaku1.jpg

                                                  heart

V sobotu 4.11.2017 jsme fandili našim odchovancům na DUO výstavě MVP Praha. Skvělé výsledky pejska JCh. Archie Kalich osudu V1,CAC,CACIB,BOS a fenky JCh.Amber Kalich osudu VD1 oba krásně předvedení.Pejsek JCh.Archie Kalich osudu v neděli 5.11.2017 další skvělý výsledek V1,CAC.

                   vystava-praha-4.11.2017-005.jpg  

                                                       heart

Začátkem prvního listopadového týdne se uskutečnilo plánované zahraniční krytí vrhu B.Podle předpokládaného termínu porodu by jsme se mohli těšit na štěňátka 1.ledna 2018.

               uspesne-zahranicni-kryti.jpg

                                                      heart

Od 2.10.2017 naše chovná fenka JCh.Ch.Katrisha von der Apfelstädtaue se může titulovat SLOVENSKÁ ŠAMPIONKA KRÁSY !

                            ch.sk.jpg

                                                  heart

S radostí oznamujeme ,že náš odchovaný pes JCh.Archie Kalich osudu  se po úspěšné bonitaci 23.9.2017 stal chovným psem - plnochrupý, nůžkový skus, 54,5 cm, DKK A/A, DLK  0/0.

                           jch.archie-kalich-osudu-chovny-54-5-cm.jpg

 

Stejnou radost máme z odchované fenky JCh.Amber Kalich osudu po úspěšné bonitaci 23.9.2017 se stala chovnou fenou - plnochrupá, nůžkový skus, 50 cm, DKK A/A, DLK 0/0.

                jch.amber-kalich-osudu-chovna-50-cm.jpg

                                                     heart                                                    

Víkendová duo výstava na Slovensku Nitrawa Cup 16.9.17 a Nitra Winner Show 17.9.17 znamená pro naší fenku JCh.Katrishu von der Apfelstädtaue s výsledkem V1,CAC úspěšné splnění podmínek pro udělení titulu Slovenský Šampion !

                            slovenska-sampionka.jpg

                                                    heartheart

Milá návštěva Amber Kalich osudu a příjemně strávené odpoledne s jejími majiteli a našimi přáteli na naší zahradě.

                   katrisha---amber.jpg

                                                   heart                                                   

Krásná fotka od majitelek Arnie Kalich osudu v jeho 16.měsíci.

                   arnie-kalich-osudu-16.mesicu.jpg

heart

oznameni-o-kryti-2017.jpg

                                             heart

 DUODANUBE Bratislava 19.-20.8.2017 byl úspěšným víkendem pro JCh.Katrishu von der Apfelstädtaue v otevřené třídě získala v sobotu 19.8.17 od rozhodčí p.Olgy Dolejší hodnocení V1,CAC,CACIB,BOB a v neděli od rozhodčí p.Marie Maruškové hodnocení V1,CAC,CACIB,BOB.

                duodanube-bratislava.jpg

                                                 heart

Majitelé Archieho a Amber Kalich osudu v rámci povinného vyšetření(nutné k bonitaci) podstoupili na VET klinice v Hradci Králové rentgenové vyšetření provedené MVDr.Ekrem na DKK a DLK s bezchybnými výsledky A/A a 0/0.

                 amber-kalich-osudu-----archie-kalich-osudu.jpg

                                                    heart

Účast vlčích špiců ve vysokém počtu na Mezinárodní výstavě Mladá Boleslav 13.8.2017 rozhodčí p.Leoš Jančík.JCh.Katrisha von der Apfelstädtaue ve třídě otevřené V2,Res.CAC.Naši odchovanci již v mezitřídě, získali - Archie Kalich osudu V2,Res.CAC a Amber Kalich osudu V1,CAC,CACIB,BOS.Na závěr nemohla chybět společná fotka s „vlčouny".

                vlci-spicove-na-mvp-mlada-boleslav-13.8.2017.jpg

                     

                                                      heart

Nové fotografie 15.měsíční Asty(Annie) Kalich osudu dorazili.Děkujeme majitelům fenky.

                 annie--asta--15.mesicu.jpg

                                                     heart

 Na návštěvě u Arnieho Kalich osudu 11.8.17.Stále se snažíme mít přehled o našich odchovaných štěňátkách v nových domovech a občasnou fotkou zaznamenat jejich život.

                  dscn7717.jpg

                                                  heart

Česká Národní výstava psů Mladá Boleslav 16.7.2017 byla úspěšným splněním podmínek pro udělení titulu Český Junior ampion pro naše obě odchovaná štěňátka z vrhu A a to pro Amber Kalich osudu s hodnocením V1,CAJC a Archie Kalich osudu s hodnocením V1,CAJC,BOJ,BOB od rozhodčí p.Boženy Ovesné ve třídě mladých.Jejich maminka JCh.Katrisha von der Apfelstädtaue se výstavy také zůčastnila s hodnocením V3 ve třídě otevřené.

                  rscn7456.jpg

                                                    heart

Náš chovný pes Český šampion Alien z Kamélie je ve svých 6 letech ve skvělé kondici a  s výbornými zdravotními výsledky splňuje podmínky pro kvalitní krytí a následný odchov zdravých štěňátek.

             ch.alien-z-kamelie-6.let.jpg                                                                                                            

                                                 heart 

Národní výstava v Klatovech 2.7.2017 byla ve znamení úspěchů. Od rozhodčího p.Karla Hořáka získala JCh.Katrisha von der Apfelstädtaue ve třídě otevřené ocenění V1,CAC.Velkou radost nám udělal odchovaný pes Archie Kalich osudu,který ve třídě mladých získal ocenění V1,CAJC,BOJ,BOS.

klatovy-narodka--2017.jpg

                                                      heart

Amber Kalich osudu na MVP Brno 25.6.2017 získala krásné ocenění od rozhodčí p.Kristýny Vaníčkové ve třídě mladých- V1,CAJC,BOJ.

                            amber13.mesicu-mvp-brno-v1-cajc-boj.jpg

                                                     heart 

 Návštěva v příjemné atmosféře s majiteli odchované fenky Audrey Kalich osudu proběhla 17.6.2017.Vyrostla v krásnou psí slečnu a nezapře podobu i barvu svých rodičů.Přejeme jí spokojený život s kamarádem Cedrikem v milující rodině.

                 audrey-kalich-osudu-13.mesicu.jpg

                                                  heart

               chs.kalich-osudu---kryti-vrhu-b-podzim-2017.jpg   

                                            heart

Neděle 21.5.2017 byla ve znamení dalšího setkání s našimi odchovanci na Mezinárodní výstavě NORD BOHEMIA CANIS v Litoměřicích.Maminka JCh.Katrisha von der Apfelstädtaue - V3, syn Archie Kalich osudu - V2 a dceři Amber Kalich osudu se dařilo nejlépe - V1,CAJC. Všichni obdrželi krásné posudky od p.rozhodčí Lenky Frnčové. Těšíme se na další setkání nejenom ve výstavních kruzích a děkujeme za příjemně strávený čas.

litomerice-vystava-kolaz.jpg

 

                                                  heart

V sobotu 13.5.2017 jsme prožili krásný den na Krajské výstavě v Hradci Králové.JCh.Katrisha von der Apfelstädtaue - V1,Vt,Krajský vítěz a Archie Kalich osudu - V1,Vítěz třídy mladých a posudky od p.rozhodčí M.Maruškové.

                    nova-slozka--2-.jpg      

                                                heart

Naše fena JCh.Katrisha von der Apfelstädtaue na Krajské výstavě Dětřichov 29.4.2017 získala krásný posudek i ocenění V1,Vítěz třídy,Krajský vítěz,Vítěz Dětřichova od rozhodčího p.Karla Hořáka.

                     trisha-detrichov-2017.jpg

                                                       heart

Dnes 28.4.2017 slaví naši odchovaní pejsci a fenky 1.narozeniny.Majitelům Archie,Arnie,Amber,Annie(Asta),        Alisha,Ashley,Audrey děkujeme za péči a lásku jím věnovanou také za prezentaci na výstavách a  přejeme vzájemnou pohodu a spokojený život s psími kamarády.

                   rscn4391.jpg

                                                     heart

Pozdrav z Německa od majitelů fenky Alisha Kalich osudu 11.měsíců.

            alisha---11.mesicu-.jpg

                                                heart

MVP Praha 18.4.2017 se Amber Kalich osudu & Archie Kalich osudu zúčastnili se svými majiteli své první mezinárodní výstavy.

        amber-kalich-osudu-----archie-kalich-osudu.jpg 

                                                     heart

 V sobotu 18.3.2017 jsme se zúčastnili nadační akce HAPPY DOG SHOW v Praze-Džbán,výstava na podporu psích útulků spojená s pokusem o český rekord psů se šátkem.Na akci jsme se setkali s odchovaným pejskem Archie Kalich osudu a jeho majiteli.Archie dosáhl krásného výsledku ve své třídě 1.místo a v závěrečné soutěži 3.místo.Jeho maminka JCh.Katrisha von der Apfelstädtaue se ve své třídě umístila na 1.místě.

                happy-dog-show-18.3.17-archie-katrisha-alien.jpg

                                                 heart

Dnes 26.2.2017 má náš chovný pes Ch.Alien z Kamélie 6 let.

             ch.alien-z-kamelie-6-let.jpg

                                                   heart

Logo Chs.Kalich osudu nám vytvořila šikovná slečna Iveta.

logo-chs.kalich-osudu.jpg

                                                    heart

Všem majitelům vrhu „ A " děkujeme za novoroční přání a fotografie  nádherných 8.měsíčních chlupáčů.Aktuální podobenky všech 7 odchovaných štěňat najdete vfotoalbumu(štěňátka v nových domovech).

           asta--annie-kalich-osudu--8.mesicu.jpg                                                    Asta (Annie Kalich osudu)

                                              heart

          pf-010.jpg

                          

  

                      

                                          heart

 Štěňátka v nových domovech nový odkaz najdete v fotoalbumu-Štěňata již od 17.7.2016.                                          Štěňátka se v nových domovech zabydlují a jejich majitelé se dělí o krásné fotografie na socialních sítích nebo nám je osobně posílají.Děkujeme za každý střípek z jejich nových životů. 

                    archie.jpg  

                    Archie Kalich osudu-více fotek většiny štěňátek                                        naleznete v přidaném předešlém odkazu.         

                                                    

                     

                                                                                                                                                                                   .