Jdi na obsah Jdi na menu
 


Odkazy

 

          Jsem členem Klubu chovatelů špiců  zde najdete informace o činnosti klubu v ČR (databáze psů,bonitace,vyšetření psi atd.).

 

Vyčerpávající odpovědi na otázky ohledně psů (plemena,výstavy,skupiny FCI,chovatelské stanice atd.)naleznete ČeskoMoravská Kynologická Unie.

 

Na aktuality ze života naší smečky se můžete podívat na mém facebook profilu.

 

Ztratil se Vám milovaný chlupáč využijte stránku Psí detektiv.

 

Naši chlupáči jsou krmeni značkou Krmiva Brit  CARNILOVE

 

Děkujeme za sdílení odkazu našich webových stránek                      chovatelské stanici President z Merboltic ,která se věnuje chovu leonbergerů a vlčích špiců.

 

Máte podezření na otravu svého psa,nebo chcete být informováni o této problematice.Více najdete na Veterinární toxikologická databáze.

 

Plemeno německý vlčí špic / keeshond je jedna velká rodina v které je rozmanitý názor i vkus.Doporučuji k nahlédnutí odkaz na stránky www.spicove.cz  nebo  vlčí špic KIM kde je srozumitelně vysvětlen název „německý vlčí špic/keeshond",ale i spousta historických faktů.

 

Chovatelská stanice Vlčí život se také věnuje chovu německého vlčího špice.Chovnou fenou je naše odchovaná fena JCh.Amber Kalich osudu.

 

Doporučená literatura:

Chov psů   Historie psího rodu   Psí záležitosti aneb v hlavní roli pes   Psi - chov, výcvik, nemoci, zdarvotní péče, první pomoc   Výchova psa - Radostné soužití se čtyřnohým kamarádem

 

V časopisu Pes přítel člověka,který vyšel 1/2017 si přečtete zajímavé články o vlčích špicech/keeshondech i rozhovory s chovateli a majiteli tohoto plemene.

c29cebfc-5bc8-455b-ac8e-bab508aa7b45.jpg